Festool
Firma Festool zapraszana na Festool Roadshow 2017. Wykonawcy będą mieli szansę nie tylko zobaczyć, ale też i przetestować systemy Festool na żywo.
Nowo uruchomiony serwis www.leca.pl stanowi bogate źródło wiedzy o Leca® KERAMZYCIE. Znajdują się w nim informacje na temat właściwości tego kruszywa oraz szerokiego zakresu jego zastosowania. Adresowany jest do projektantów, wykonawców, a także inwestorów.
Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno-taneczny występ Jana Klimenta, Moulin Rouge Show a na koniec szampańska zabawa do rana – to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej Gali "Rekomendowany Wykonawca Flügger".
W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.
Fabryka Styropianu Arbet obchodziła w tym roku 25 lat działania. Podsumowanie ćwierci wieku pracy to jednak coś więcej niż uroczystości, kwiaty i dyplomy. Udany jubileusz to przede wszystkim stały rozwój, dobry plan działania i uznanie rynku. To ostatnie pokazały choćby ostatnie nagrody dla Fabryki...
24 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Kreator Budownictwa Roku 2016. Podczas niej przyznane zostały tytuły osobom i firmom z branży budowlanej za innowacyjność, która pokazuje, że warto kreować i wyprzedzać potrzeby rynku.
W 2014 roku w znowelizowanych Warunkach Technicznych wprowadzono zmiany dotyczące ocieplenia budynków. Obecne minimalne grubości ocieplenia są na poziomie 12-14 cm w przypadku ścian, 18 cm – dachów oraz 10 cm – podłóg. Kolejne zmiany szykują się już na 2017 rok, następne – na 2021.
Arbet
Dom Optymalny – to dom jednorodzinny, w którym zrównoważono wszystkie niezbędne parametry i rozwiązania. Do izolacji pionowej fundamentów wykorzystano płyty FS ARBET – HYDROPIAN.
Dokładnie 16 i 17 września br. miało miejsce wyjątkowe spotkanie z okazji XXV-lecia Fabryki Styropianu Arbet. W hotelu Jan w Darłówku spotkało się ponad 200 osób - pracowników i przyjaciół Arbetu. Była wspólna zabawa, zawody sportowe i uroczysty bankiet, na którym udało się gościć nawet prezydenta...
zehnder
Zehnder pokazuje swoje najważniejsze nowości. Tego lata odwiedziło nas już ponad 500 profesjonalistów w wielu lokalizacjach trasy tej mobilnej ekspozycji.
Koło Pszczyny powstaje dom jednorodzinny, w którym zrównoważono wszystkie niezbędne parametry i rozwiązania. Projektantem tego "Domu Optymalnego" jest architekt Robert Konieczny.
Nowy ranking Gepardów Biznesu za 2015 to lista 2372 firm, które w latach 2014-2015 zanotowały przynajmniej 10% wzrost wartości rynkowej. Fabryka Styropianu ARBET ze wzrostem wartości 30,2% plasuje się w pierwszej połowie listy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.
Najczęściej oglądane
Cięte w plastry drewno stanowi dla pilarek atrakcyjny i oczywisty kontekst.
Niebanalny, podkreślający charakter pomieszczenia, pomysł modernizacji salonu Husqvarny...
O tytuł: Projekt Roku 2013, w konkursie zorganizowanym przez redakcję Najlepiej Sprzedawanych...
Przystanek osobowy PKP Warszawa Stadion. Fot. Bilfinger Infrastructure
Firmy budowlane oraz biura projektowe, których realizacje powstałe w minionym roku uznano za...
Zadaniem studentów kierunków architektonicznych i projektowych było stworzenie projektu...