Młot GBH 36 V-LIV
Na początku lutego br. poddaliśmy próbie wytrzymałościowej akumulatorowy młot udarowo-obrotowy GBH 36 V-LIV firmy Bosch. W tym celu udaliśmy się na białostocki plac budowy kompleksu „Apartamenty Tysiąclecia III”, aby przetestować niezawodność, ergonomię i żywotność baterii elektronarzędzia z niebieskiej linii Boscha.
Pomimo powszechnie panującej opinii, pilarki ukosowe są coraz częściej maszynami zaawansowanymi technologicznie i konstrukcyjnie. Dlatego określa się je jako elektronarzędzia z segmentu profesjonalnego. Ukośnice zyskują coraz większe znaczenie – zwłaszcza w grupie tak renomowanych producentów jak Festool, Makita, DeWalt, Bosch, Metabo, Milwaukee.
Wybór odpowiedniego narzędzia do malowania pomoże w osiągnięciu idealnego efektu
Efekt jaki osiągniemy podczas malowania jest wypadkową kilku elementów – dobrze przygotowanego podłoża pod malowanie, odpowiednio dobranej farby oraz właściwie dopasowanych narzędzi. Wybór farby powinien być podyktowany nie tylko naszymi upodobaniami, ale przede wszystkim rodzajem podłoża, które będzie malowane oraz charakterem pomieszczenia. Z kolei dobierając narzędzia do malowania warto wiedzieć z jakim podłożem będziemy mieli do czynienia oraz jakie narzędzia są najlepsze do aplikacji farby określonego rodzaju.
Najczęściej oglądane
Cięte w plastry drewno stanowi dla pilarek atrakcyjny i oczywisty kontekst.
Niebanalny, podkreślający charakter pomieszczenia, pomysł modernizacji salonu Husqvarny...
O tytuł: Projekt Roku 2013, w konkursie zorganizowanym przez redakcję Najlepiej Sprzedawanych...
Przystanek osobowy PKP Warszawa Stadion. Fot. Bilfinger Infrastructure
Firmy budowlane oraz biura projektowe, których realizacje powstałe w minionym roku uznano za...
Zadaniem studentów kierunków architektonicznych i projektowych było stworzenie projektu...