Renowacja podłogi drewnianej możliwa już teraz w 1 noc!
Renowacja podłogi drewnianej dla wielu z nas kojarzy się z kilkoma dniami mozolnych prac, zamykanymi na ten czas pomieszczeniami, szkodliwymi oparami w powietrzu, a w dodatku ze stertą zalegającego pyłu po szlifowaniu na zakończenie. Teraz to już przeszłość! Dzięki szwedzkiej firmie Bona i oferowanych przez nią bardzo wysokiej jakości produktów, podłogę możemy odnowić już w jedną noc, do tego produktami w pełni bezpiecznymi dla środowiska i użytkowników, a przy zastosowaniu systemu bezpyłowego szlifowania – pomieszczenie zastajemy nieprzeciętnie czyste. Tak odnowiona podłoga cieszyć się będzie pięknym wyglądem na długie lata!

Bona, to szwedzka firma, która prawie od 100 lat specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych dla zdrowia i środowiska produktów do renowacji, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych. Jej produkty, jak na przykład lakiery posiadają szeregi certyfikatów poświadczające bezpieczeństwo ich stosowania, typu certyfikat Greenguard, który jest wydawany produktom spełniającym najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych, a jeden z nich także Greenguard GOLD, który mówi o tym, że lakier jest odpowiedni do użytkowania w takich środowiskach, jak szkoły i ośrodki zdrowia! Z kolei Certyfikat Międzynarodowej Federacji Koszykówki FIBA potwierdza, iż bardzo wysoka jakość lakierów Bona została doceniona i znajduje zastosowanie w najbardziej prestiżowych arenach sportowych świata. 

Trzy kategorie

Szwedzki producent produktów do podłóg podzielił prace nad podłogami drewnianymi na 3 kategorie, które opisujemy poniżej. My natomiast skupimy się na drugiej, tzw. Kategorii Srebro.

  • Kategoria Brąz – dogłębne czyszczenie i odświeżenie podłogi maszyną PowerScrubber i aplikacja nowej warstwy środka konserwującego przywróci podłodze świeżość i blask.
  • Kategoria Srebro  lekkie szlifowanie i nałożenie nowej warstwy ochronnej w celu przywrócenia jej oryginalnego piękna.
  • Kategoria Złoto – kompletna renowacja poprzez szlifowanie do surowego drewna i nałożenie całkowicie nowej warstwy ochronnej. Na tym etapie możemy zmienić zabarwienie podłogi.

Zatem, gdy potrzebujemy dokonać renowacji zaplamionej bądź porysowanej podłogi drewnianej lub tzw. podłogi gotowej w bardzo krótkim czasie (dotyczy to szczególnie miejsc publicznych typu sklepy albo restauracje) Bona oferuje nam system renowacji z Kategorii Srebro będący alternatywą dla szlifowania do surowego drewna.

Ekstremalnie szybka renowacja

Renowacja w Kategorii Srebro jest ekstremalnie szybka, bo można ją przeprowadzić nawet w 1 noc.

Na przeprowadzenie takiej renowacji składają się trzy etapy:

Krok 1.  Dogłębnie czyścimy podłogę maszyną Bona Power Scrubber.

Krok 2. Przygotowujemy powierzchnię poprzez usunięcie zarysowań i śladów zużycia, czego dokonamy za pomocą wysoce wydajnych, diamentowych materiałów ściernych marki Bona nałożonych na dysk szlifujący o nazwie Bona Quattro na szlifierkę Bona FlexiSand. Dodatkowo, gdy taką szlifierkę podłączymy do odkurzacza Bona DCS – wchłonie on nam cały pył powstający w trakcie szlifowania.

Krok 3. Na tak idealnie gładką, wyszlifowaną powierzchnię nakładamy szybkoschnący lakier Bona Traffic HD, dzięki temu dajemy podłodze nową, niezwykle odporną warstwę ochronną, perfekcyjnie przylegająca do warstwy poniżej. Wybierając zatem system Kategorii Srebro oferowany przez szwedzkiego producenta chemii do podłóg możemy przywrócić piękno drewnianej podłodze w przeciągu 1 dnia, a przy tym mając pewność zastosowania produktów bezpiecznych dla nas, środowiska i osób przebywających w tych pomieszczeniach.

Chciałbyś skorzystać z powyższego systemu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Wejdź na stronę internetową firmy Bona dedykowaną wyżej wymienionym rozwiązaniom lub zadzwoń do Technika firmy Bona, umów się z nim na budowie, a krok po kroku pokaże Tobie, jak wykonać pracę.

Kontakt: Jacek Dziurdzia, Technik Bona, telefon kontaktowy: 604-510-629, email: jacek.dziurdzia@bona.com

 

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.