Jubileusz Arbetu pełen nagród i wyróżnien
Dokładnie 16 i 17 września br. miało miejsce wyjątkowe spotkanie z okazji XXV-lecia Fabryki Styropianu Arbet. W hotelu Jan w Darłówku spotkało się ponad 200 osób - pracowników i przyjaciół Arbetu. Była wspólna zabawa, zawody sportowe i uroczysty bankiet, na którym udało się gościć nawet prezydenta Koszalina, Piotra Jedlińskiego.

A jaka jest nasza historia? Jakie mamy osiągnięcia? Zaczęło się od małej, regionalnej fabryki w Koszalinie – dziś zakładów produkcyjnych jest pięć, w pięciu regionach Polski.

Produkujemy doskonałej jakości płyty styropianowe, bloki styropianowe oraz kształtki. Co nas wyróżnia? To, że od początku istnienia przede wszystkim dbamy o najwyższą możliwą jakość produktu. Każda partia towaru podlega skrupulatnej, stałej kontroli we własnych laboratoriach, znajdujących się w każdym zakładzie. Fabryka Styropianu Arbet od lat otrzymuje nagrody, które stanowią potwierdzenie klasy jej produktów.

Arbet przez 3 lata z rzędu otrzymał znak Konsumencki Lider Jakości w ogólnopolskim programie, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, producentów na rynku. Ukoronowaniem działań Arbetu jest jedna z ostatnich nagród przyznanych Fabryce.

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2016 przyznała Arbetowi tytuł laureata w kategorii QI Product – za najwyższej jakości płyty styropianowe. Nagrodzono działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności Fabryki, zwłaszcza w zakresie oferowanych produktów.

Inne nagrody? Jest ich sporo: firma zajęła również wysoką lokatę w rankingu 25-lecia firm III RP, prowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita wraz z Bisnode – Fabryka znalazła się w elitarnym gronie polskich firm, które najlepiej poradziły sobie na rynku w ostatnich 25 latach. Tylko w ostatnim roku Fabryka otrzymała też tytuł Kreatora Budownictwa – nadając go, organizatorzy konkursu promują dobre praktyki i etyczne zachowania.

Firmę cieszy też laur Złotej Siódemki Branży Ekologicznej 2015 za konsekwentne działania proekologiczne. Plany na najbliższe lata zakładają dalsze skupienie się na jakości, wszelkie inwestycje w Fabryce idą właśnie w tym kierunku. FS Arbet chce być jak najbliżej klientów i dostarczać im doskonałe produkty.

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.