Arbet Kreatorem Budownictwa Roku 2016
24 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Kreator Budownictwa Roku 2016. Podczas niej przyznane zostały tytuły osobom i firmom z branży budowlanej za innowacyjność, która pokazuje, że warto kreować i wyprzedzać potrzeby rynku.

Była to już szósta edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, mającego na celu promocję dobrych praktyk, etycznych zachowań oraz inspirowanie i motywowaie do dalszych działań.

Certyfikaty laureatom były wręczane przez Prezesa Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – Andrzeja Rocha Dobruckiego, a także Prezesa Zarządu Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – Jaromira Kuśmidra. Projekt Kreator Budownictwa Roku 2016 objęty jest patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2016 otrzymał Dariusz Karasiński, dyrektor generalny Fabryka Styropianu Arbet Sp. j. Nagrodzono w ten sposóbn 14 innych osób wyróżniających się w działaniach na rzecz rozwoju rynku budowlanego oraz 25 firm – w tym Fabryka Styropianu ARBET. W imieniu Fabryki nagrodę odebral dyr. Artur Szymczak.

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.